[?TX_RESULT_SEARCHBOX]

Výsledky vyhľadávania

Nájdených záznamov: 4  
Vaša požiadavka: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^sluk_us_auth 0901435 do^"
 1. Pridať záložky  Gašparkova cesta do Ameriky

  bábkové divadlo, ľudoví bábkari, bábka
  Bábkové divadlo, hra Gašparkova cesta do Ameriky alebo Turecký ostrov, v podaní Tradičného bábkového divadla Antona Anderleho. Bábky vedie a oživuje Anton Anderle, na heligónke sprevádza Juraj Hamar. Záznam z predstavenia. V závere dohra nazývaná aj "Šlusnumer", s pohľadmi do zákulisia.
 2. Pridať záložky  Gašparko a Kubo na hodoch

  bábkové divadlo, ľudoví bábkari, bábka
  Bábkové divadlo, hra Gašparko a Kubo na hodoch, v podaní Tradičného bábkového divadla Antona Anderleho. Bábky vedie a oživuje Anton Anderle, na heligónke sprevádza Juraj Hamar. Záznam z predstavenia. V závere dohra nazývaná aj "Šlusnumer".
 3. Pridať záložky  Cirkus

  bábkové divadlo, ľudoví bábkari, bábka
  Bábkové divadlo, hra Cirkus nazývaná aj "Šlusnumer" alebo záverečné číslo, v podaní Tradičného bábkového divadla Antona Anderleho. Hrávalo sa zvyčajne ako dohra k hlavnej hre. Bábky vedie a oživuje Anton Anderle, na heligónke sprevádza Ján Palovič. Záznam z predstavenia, s úvodným slovom a pohľadmi do zákulisia.
 4. Pridať záložky  Don Šajn alebo Nezdarný syn

  bábkové divadlo, ľudoví bábkari, bábka
  Bábkové divadlo, hra Don Šajn alebo Nezdarný syn, v podaní Tradičného bábkového divadla Antona Anderleho. Bábky vedie a oživuje Anton Anderle, na heligónke a gajdách sprevádza Ján Palovič. Záznam z predstavenia, s úvodným slovom, v závere ukážka niekoľkých čísel z predstavenia Najmenší cirkus sveta a dohra nazývaná aj "Šlusnumer".