[?TX_RESULT_SEARCHBOX]

Výsledky vyhľadávania

 1. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-04

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny zamatový kabátik strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása aplikácie a riasenie z hnedého brokátu. Detailný pohľad na zdobenie na drieku.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-04
 2. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-03

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny zamatový kabátik strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása aplikácie a riasenie z hnedého brokátu. Celkový pohľad zozadu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-03
 3. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-02

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny zamatový kabátik strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása aplikácie a riasenie z hnedého brokátu. Detailný pohľad na výzdobu na hrudi.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-02
 4. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-01

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny zamatový kabátik strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása aplikácie a riasenie z hnedého brokátu. Celkový pohľad spredu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 004-01
 5. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-05

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny kabátik z glotu strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása ozdobne strojovo prišité kúsky fialového glotu a nariaseného čierneho glotu. Detailný pohľad na zdobenie zdobenie na drieku.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-05
 6. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-04

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny kabátik z glotu strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása ozdobne strojovo prišité kúsky fialového glotu a nariaseného čierneho glotu. Celkový pohľad zozadu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-04
 7. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-03

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny kabátik z glotu strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása ozdobne strojovo prišité kúsky fialového glotu a nariaseného čierneho glotu. Detailný pohľad na zdobenie rukáva.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-03
 8. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-02

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny kabátik z glotu strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása ozdobne strojovo prišité kúsky fialového glotu a nariaseného čierneho glotu. Detailný pohľad na strojovú kvetinovú výšivku na hrudi.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-02
 9. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-01

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Krátky tenký čierny kabátik z glotu strihaný v páse so šósmi okolo drieku nazývaný "lipiťinka". Na manžetách, prednom zapínaní a okolo pása ozdobne strojovo prišité kúsky fialového glotu a nariaseného čierneho glotu. Celkový pohľad spredu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 003-01
 10. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-03

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik, filigrán
  Do pása siahajúci čierny kabátik z brokátu podšitý súknom, v predu s filigránovými gombíkmi (väčšina chýba, majú byť po celej dĺžke). Všetky okraje látky sú lemované purpurovým zamatom, okolo pása aj prišitou kupovanou čipkovanou stuhou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma veľkými filigránovými gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká tmavoružová podkladová stuha s fabrickou kovovou čipkou. Detailný pohľad na volány "uší".
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-03