Vyhľadávacie pole

Výsledky vyhľadávania

Nájdených záznamov: 159  
Vaša požiadavka: Kľúčové slová = "^zástava^"
 1. Pridať záložky   Ornamentník zo Selca 001-01

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka, tkanina
  Ornamentník folklórnej skupiny Selčan z obce Selec. Použité techniky: krížiková výšivka, paličkovaná čipka, tkanie, výšivka cez riasenie (z lajblíka a zástery, ktoré sa nosili na sviatočné príležitosti). Použité materiály: drevené rekvizity, pierka, olepované kraslice, slama. Celkový pohľad na prednú stranu ornamentníka.
  Ornamentník zo Selca 001-01
 2. Pridať záložky   Ornamentník zo Selca 001-02

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, tkanina, výšivka
  Ornamentník folklórnej skupiny Selčan z obce Selec. Použité techniky: krížiková výšivka, paličkovaná čipka, tkanie, výšivka cez riasenie (z lajblíka a zástery, ktoré sa nosili na sviatočné príležitosti). Použité materiály: drevené rekvizity, pierka, olepované kraslice, slama. Celkový pohľad na zadnú stranu ornamentníka.
  Ornamentník zo Selca 001-02
 3. Pridať záložky   Ornamentník zo Selca 001-03

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka, tkanina
  Ornamentník folklórnej skupiny Selčan z obce Selec. Použité techniky: krížiková výšivka, paličkovaná čipka, tkanie, výšivka cez riasenie (z lajblíka a zástery, ktoré sa nosili na sviatočné príležitosti). Použité materiály: drevené rekvizity, pierka, olepované kraslice, slama. Pohľad na spodnú zadnú stranu ornamentníka.
  Ornamentník zo Selca 001-03
 4. Pridať záložky   Ornamentník zo Selca 001-04

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Ornamentník folklórnej skupiny Selčan z obce Selec. Použité techniky: krížiková výšivka, paličkovaná čipka, tkanie, výšivka cez riasenie (z lajblíka a zástery, ktoré sa nosili na sviatočné príležitosti). Použité materiály: drevené rekvizity, pierka, olepované kraslice, slama. Spodný okraj s ozdobnými prvkami a visiacimi kraslicami.
  Ornamentník zo Selca 001-04
 5. Pridať záložky   Ornamentník zo Selca 001-05

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Ornamentník folklórnej skupiny Selčan z obce Selec. Použité techniky: krížiková výšivka, paličkovaná čipka, tkanie, výšivka cez riasenie (z lajblíka a zástery, ktoré sa nosili na sviatočné príležitosti). Použité materiály: drevené rekvizity, pierka, olepované kraslice, slama. Výšivka na lajblíku zo zadnej strany ornamentníka.
  Ornamentník zo Selca 001-05
 6. Pridať záložky   Ornamentník zo Selca 001-06

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Ornamentník folklórnej skupiny Selčan z obce Selec. Použité techniky: krížiková výšivka, paličkovaná čipka, tkanie, výšivka cez riasenie (z lajblíka a zástery, ktoré sa nosili na sviatočné príležitosti). Použité materiály: drevené rekvizity, pierka, olepované kraslice, slama. Detail z výzdoby na zadnej strane ornamentníka: slučka zo slamy ozdobená farebnými motúzikmi na tkanine.
  Ornamentník zo Selca 001-06
 7. Pridať záložky   Ornamentník zo Solčian 001-01

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Folklórna zástava obce Solčany. Ornamentník je zdobený plnou výšivkou, dierkovou výšivkou, ozdobnými zubami a novým ornamentom s použitím techniky a motiviky solčianskej výšivky. Celkový pohľad na prednú stranu ornamentníka.
  Ornamentník zo Solčian 001-01
 8. Pridať záložky   Ornamentník zo Solčian 001-02

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Folklórna zástava obce Solčany. Ornamentník je zdobený plnou výšivkou, dierkovou výšivkou, ozdobnými zubami a novým ornamentom s použitím techniky a motiviky solčianskej výšivky. Stredná časť s výšivkou na prednej strane ornamentníka.
  Ornamentník zo Solčian 001-02
 9. Pridať záložky   Ornamentník zo Solčian 001-03

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Folklórna zástava obce Solčany. Ornamentník je zdobený plnou výšivkou, dierkovou výšivkou, ozdobnými zubami a novým ornamentom s použitím techniky a motiviky solčianskej výšivky. Stredná časť výšivky na zadnej strane ornamentníka.
  Ornamentník zo Solčian 001-03
 10. Pridať záložky   Ornamentník z Kšinnej 001-01

  ornamentník, zástava, ornamentník-štúdia, výšivka
  Folklórna zástava folklórnej skupiny Bukovina z Kšinnej. Na výzdobu ornamentníka je použitá plná a krížiková výšivka a ažúrka. Celkový pohľad na prednú stranu ornamentníka.
  Ornamentník z Kšinnej 001-01

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.