Vyhľadávacie pole

Výsledky vyhľadávania

 1. Pridať záložky  Mužské nohavice z Dolných Rykynčíc 001-02

  sviatočný odev, mužský odev, nohavice, plátno, ažúr
  Mužské sviatočné nohavice "gaťe". Jedna nohavica je ušitá z dvoch pôl plátna, v rozkroku majú všitý štvorcový klin, v páse sú stiahnuté šnúrkou a spodný okraj zdobí biela ažúrová výšivka. Detailný pohľad na výšivku.
  Mužské nohavice z Dolných Rykynčíc 001-02
 2. Pridať záložky  Mužské nohavice z Dolných Rykynčíc 001-01

  sviatočný odev, mužský odev, nohavice, plátno, ažúr
  Mužské sviatočné nohavice "gaťe". Jedna nohavica je ušitá z dvoch pôl plátna, v rozkroku majú všitý štvorcový klin, v páse sú stiahnuté šnúrkou a spodný okraj zdobí biela ažúrová výšivka. Celkový pohľad spredu.
  Mužské nohavice z Dolných Rykynčíc 001-01
 3. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 003-03

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik
  Ženský živôtik "ľajbrík" z modrého brokátu vytkávaného metalickými niťami, lemovaný červenými stuhami, ktoré sú na chrbte ozdobne skladané, na hrudi zdobené prišitou flitrovou striebornou šnúrou, sklenenými korálikmi a fúkanými perličkami zo skla. Celkový pohľad zozadu.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 003-03
 4. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 003-02

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik, filigrán
  Ženský živôtik "ľajbrík" z modrého brokátu vytkávaného metalickými niťami, lemovaný červenými stuhami, ktoré sú na chrbte ozdobne skladané, na hrudi zdobené prišitou flitrovou striebornou šnúrou, sklenenými korálikmi a fúkanými perličkami zo skla. Detailný pohľad na zdobenie na hrudi a zapínanie jedným filigránovým gombíkom.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 003-02
 5. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 003-01

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik
  Ženský živôtik "ľajbrík" z modrého brokátu vytkávaného metalickými niťami, lemovaný červenými stuhami, ktoré sú na chrbte ozdobne skladané, na hrudi zdobené prišitou flitrovou striebornou šnúrou, sklenenými korálikmi a fúkanými perličkami zo skla. Celkový pohľad spredu.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 003-01
 6. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 002-02

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik
  Ženský živôtik "ľajbrík", tzv. "zlatohlav". Z bieleho brokátu vytkávaného metalickými niťami, lemovaný červenými stuhami, ktoré sú na chrbte ozdobne skladané, na hrudi zdobené prišitou kupovanou striebornou čipkovanou stuhou, flitrami a sklenenými fúkanými korálikmi. Celkový pohľad zozadu.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 002-02
 7. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 002-01

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik
  Ženský živôtik "ľajbrík", tzv. "zlatohlav". Z bieleho brokátu vytkávaného metalickými niťami, lemovaný červenými stuhami, ktoré sú na chrbte ozdobne skladané, na hrudi zdobené prišitou kupovanou striebornou čipkovanou stuhou, flitrami a sklenenými fúkanými korálikmi. Celkový pohľad spredu.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 002-01
 8. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 001-03

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik
  Ženský živôtik "ľajbrík" z brokátu, podšitý, lemovaný modrými stuhami, so zapínaním na dva filigránové gombíky, ostatné dierky už len ozdobne naznačené. Celkový pohľad zozadu.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 001-03
 9. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 001-02

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik, filigrán
  Ženský živôtik "ľajbrík" z brokátu, podšitý, lemovaný modrými stuhami, so zapínaním na dva filigránové gombíky, ostatné dierky už len ozdobne naznačené. Detailný pohľad na zapínanie.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 001-02
 10. Pridať záložky  Živôtik z Dolných Rykynčíc 001-01

  sviatočný odev, ženský odev, živôtik, filigrán
  Ženský živôtik "ľajbrík" z brokátu, podšitý, lemovaný modrými stuhami, so zapínaním na dva filigránové gombíky, ostatné dierky už len ozdobne naznačené. Celkový pohľad spredu.
  Živôtik z Dolných Rykynčíc 001-01