Vyhľadávacie pole

Výsledky vyhľadávania

Nájdených záznamov: 24  
Vaša požiadavka: Obec = "^Pobedim^"
 1. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-01

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom, mriežka
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Celkový pohľad spredu.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-01
 2. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-02

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom, mriežka
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Celkový pohľad zozadu.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-02
 3. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-03

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na vyšívaný "obojok".
  Mužská košeľa z Pobedima 002-03
 4. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-04

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na výšivku v oblasti rozparku.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-04
 5. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-05

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na "obojok" a na výšivku v oblasti rozparku.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-05
 6. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-06

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Bližší pohľad na výšivku v oblasti rozparku.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-06
 7. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-07

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom, mriežka
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na výšivku z rukáva.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-07
 8. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 002-08

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, bordovej, ružovej a modrej farbe. Rukávy sú zdobené výšivkou "na plno", "na dzierki" (dierkovou výšivkou) a mriežkou. Zdobenie je v žltooranžovej, takzvanej "sirkovej" farbe. Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je vyšívaná podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na vyšívanú manžetu.
  Mužská košeľa z Pobedima 002-08
 9. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 003-01

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom, mriežka
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené mriežkou a výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, modrej, bordovej a bielej farbe. Rukávy sú zdobené žltou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je zdobená podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Celkový pohľad spredu.
  Mužská košeľa z Pobedima 003-01
 10. Pridať záložky   Mužská košeľa z Pobedima 003-02

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené mriežkou a výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, modrej, bordovej a bielej farbe. Rukávy sú zdobené žltou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je zdobená podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Celkový pohľad zozadu.
  Mužská košeľa z Pobedima 003-02

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.