Vyhľadávacie pole

Výsledky vyhľadávania

Nájdených záznamov: 8  
Vaša požiadavka: Autor-kód záznamu = "^sluk_us_auth 0900883^"
 1. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-02

  mužský odev, sviatočný odev, nohavice, mužská košeľa, lajblík, odevné doplnky, remeň, krížiková výšivka
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Celkový pohľad spredu. Muž má oblečené nohavice "chološňe" s červenou obrankou tkané z postavu (ovčia vlna). Okolo pása má na dva razy opásaný dlhý kožený opasok "remeň", na jeho vrchnej časti má prevesenú vzorovanú šnúrku "šnorku" z lacetu. Biela košeľa je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Košeľa sa na vrchnej časti zapína na gombíky a je zdobená výšivkou. Na košeli má súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka. Na nohách má muž obuté čierne kožené topánky šité na mieru.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-02
 2. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-03

  mužský odev, sviatočný odev, nohavice, mužská košeľa, lajblík, odevné doplnky, remeň
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Celkový pohľad zozadu. Muž má oblečené nohavice "chološňe" s červenou obrankou tkané z postavu (ovčia vlna). Okolo pása má na dva razy opásaný dlhý kožený opasok "remeň". Biela košeľa je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Na košeli má oblečený súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka. Na nohách má muž obuté čierne kožené topánky šité na mieru.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-03
 3. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-04

  mužský odev, sviatočný odev, mužská košeľa, lajblík, krížiková výšivka
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Bližší pohľad spredu. Muž má oblečenú bielu košeľu, ktorá je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Košeľa sa na vrchnej časti zapína na gombíky a je zdobená výšivkou. Na nej má súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-04
 4. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-05

  mužský odev, sviatočný odev, mužská košeľa, lajblík, výšivka, krížiková výšivka
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Detail výšivky na bielej, podomácky tkanej košeli z bavlneného "pamutového" plátna. Košeľa sa na vrchnej časti zapína na gombíky a je zdobená výšivkou. Bordová krížiková výšivka predstavuje postavu na bicykli, svetlá výšivka predstavuje rastlinné motívy. Na košeli má muž oblečený súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou s geometrickými motívmi.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-05
 5. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-06

  mužský odev, sviatočný odev, nohavice, mužská košeľa, lajblík, odevné doplnky, remeň
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Bližší pohľad zozadu. Muž má oblečené nohavice "chološňe" s červenou obrankou tkané z postavu (ovčia vlna). Okolo pása má na dva razy opásaný dlhý kožený opasok "remeň". Biela košeľa je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Na košeli má súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-06
 6. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-07

  mužský odev, sviatočný odev, nohavice, mužská košeľa, lajblík, huňa, odevné doplnky, remeň
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Celkový pohľad spredu. Muž má oblečené nohavice "chološňe" s červenou obrankou tkané z postavu (ovčia vlna). Okolo pása má na dva razy opásaný dlhý kožený opasok "remeň", na jeho vrchnej časti má prevesenú vzorovanú šnúrku "šnorku" z lacetu. Biela košeľa je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Košeľa sa na vrchnej časti zapína na gombíky a je zdobená krížikovou výšivkou. Na košeli má oblečený súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka. Cez plece má prehodenú a okolo krku šnúrou uviazanú vlnenú huňu bez výzdoby, ktorá sa nosila v zimnom období. Na nohách má obuté čierne kožené topánky šité na mieru.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-07
 7. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-08

  mužský odev, sviatočný odev, mužská košeľa, lajblík, huňa
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Bližší pohľad spredu. Muž má oblečenú bielu košeľu, ktorá je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Košeľa sa na vrchnej časti zapína na gombíky a je zdobená krížikovou výšivkou. Na nej má súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka. Cez plece má prehodenú a okolo krku šnúrou uviazanú vlnenú huňu bez výzdoby, ktorá sa nosila v zimnom období.
  Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-08
 8. Pridať záložky   Mužský sviatočný odev z Kojšova 001-01

  mužský odev, sviatočný odev, nohavice, mužská košeľa, lajblík, odevné doplnky, remeň, krížiková výšivka
  Starší variant mužského sviatočného odevu z Kojšova. Muž má na sebe oblečené nohavice "chološňe" s červenou obrankou tkané z postavu (ovčia vlna). Okolo pása má opásané kožené opasky "remeňe", cez jeden z nich má prevesenú vzorovanú šnúrku "šnorku" z lacetu. Biela košeľa je podomácky tkaná z bavlneného "pamutového" plátna. Košeľa sa na vrchnej časti zapína na gombíky a je zdobená výšivkou. Na košeli má muž oblečený súkenný "cifrovaný lajblík" s harasovou výzdobou. Výzdoba predstavuje geometrické motívy a číslo 1935, ktoré odkazuje na rok výroby lajblíka. Na nohách má muž obuté čierne kožené topánky šité na mieru.

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.