[?TX_RESULT_SEARCHBOX]

Výsledky vyhľadávania

 1. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-03

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik, filigrán
  Do pása siahajúci čierny kabátik z brokátu podšitý súknom, v predu s filigránovými gombíkmi (väčšina chýba, majú byť po celej dĺžke). Všetky okraje látky sú lemované purpurovým zamatom, okolo pása aj prišitou kupovanou čipkovanou stuhou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma veľkými filigránovými gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká tmavoružová podkladová stuha s fabrickou kovovou čipkou. Detailný pohľad na volány "uší".
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-03
 2. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-02

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik, filigrán
  Do pása siahajúci čierny kabátik z brokátu podšitý súknom, v predu s filigránovými gombíkmi (väčšina chýba, majú byť po celej dĺžke). Všetky okraje látky sú lemované purpurovým zamatom, okolo pása aj prišitou kupovanou čipkovanou stuhou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma veľkými filigránovými gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká tmavoružová podkladová stuha s fabrickou kovovou čipkou. Celkový pohľad zozadu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-02
 3. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-01

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik, filigrán
  Do pása siahajúci čierny kabátik z brokátu podšitý súknom, v predu s filigránovými gombíkmi (väčšina chýba, majú byť po celej dĺžke). Všetky okraje látky sú lemované purpurovým zamatom, okolo pása aj prišitou kupovanou čipkovanou stuhou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma veľkými filigránovými gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká tmavoružová podkladová stuha s fabrickou kovovou čipkou. Celkový pohľad spredu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 002-01
 4. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-04

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Do pása siahajúci kabátik z čierneho brokátu, vpredu s filigránovými gombíkmi. Okraje sú lemované umelou tmavohnedou barančinou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma zlatými bižutérnymi gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká modrá stuha a pásy tyrkysových flitrov v kombinácii s čírymi sklenenými korálikmi. Detailný pohľad na výzdobu rukáva.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-04
 5. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-03

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik, filigrán
  Do pása siahajúci kabátik z čierneho brokátu, vpredu s filigránovými gombíkmi. Okraje sú lemované umelou tmavohnedou barančinou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma zlatými bižutérnymi gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká modrá stuha a pásy tyrkysových flitrov v kombinácii s čírymi sklenenými korálikmi. Detailný pohľad na filigránové gombíky.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-03
 6. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-02

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik
  Do pása siahajúci kabátik z čierneho brokátu, vpredu s filigránovými gombíkmi. Okraje sú lemované umelou tmavohnedou barančinou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma zlatými bižutérnymi gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká modrá stuha a pásy tyrkysových flitrov v kombinácii s čírymi sklenenými korálikmi. Celkový pohľad zozadu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-02
 7. Pridať záložky  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-01

  sviatočný odev, ženský odev, ženský kabátik, filigrán
  Do pása siahajúci kabátik z čierneho brokátu, vpredu s filigránovými gombíkmi. Okraje sú lemované umelou tmavohnedou barančinou. V drieku na chrbtovej časti sú pod dvoma zlatými bižutérnymi gombíkmi všité volány, tzv. "uši". Na predlaktí rukávov je našitá hladká modrá stuha a pásy tyrkysových flitrov v kombinácii s čírymi sklenenými korálikmi. Celkový pohľad spredu.
  Ženský kabátik z Dolných Rykynčíc 001-01