Vyhľadávacie pole

Výsledky vyhľadávania

 1. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-08

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na vyšívanú manžetu.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-08
 2. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-07

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na výšivku z rukáva.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-07
 3. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-06

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na vyšívaný "obojok".
  Mužská košeľa z Pobedima 004-06
 4. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-05

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na "obojok" a na výšivku v oblasti rozparku.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-05
 5. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-04

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Bližší pohľad na výšivku v oblasti rozparku.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-04
 6. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-03

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na výšivku v oblasti rozparku.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-03
 7. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-02

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Celkový pohľad zozadu.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-02
 8. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 004-01

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené pestrofarebnou výšivkou "na plno". Rukávy sú z rovného kusa plátna preloženého na polovicu. Zdobené sú žltou a oranžovou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná do vyšívanej manžety, ktorá korešponduje s výšivkou v okolí rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Celkový pohľad spredu.
  Mužská košeľa z Pobedima 004-01
 9. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 003-08

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené mriežkou a výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, modrej, bordovej a bielej farbe. Rukávy sú zdobené žltou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je zdobená podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na vyšívanú manžetu.
  Mužská košeľa z Pobedima 003-08
 10. Pridať záložky  Mužská košeľa z Pobedima 003-07

  sviatočný odev, mužský odev, mužská košeľa, dierková výšivka, výšivka plochým stehom
  Mužská sviatočná košela z ľanového plátna. Predný a zadný diel sú z jedného kusa materiálu. V strede je vystrihnutý otvor na hlavu a rozparok. Golier zvaný "obojok" je vyšívaný "na plno" a "pred ihlu", teda plochým a retiazkovým stehom. Okolie rozparku je zdobené mriežkou a výšivkou "na plno" v žltej, oranžovej, modrej, bordovej a bielej farbe. Rukávy sú zdobené žltou výšivkou "na plno" a "na dzierki" (dierkovou výšivkou). Spodná časť rukávov je nazberaná a všitá do manžety, ktorá je zdobená podobne ako okolie rozparku. Manžety sa zaväzujú na šnúrky. Pohľad na výšivku z rukáva.
  Mužská košeľa z Pobedima 003-07